Δεν τα κατάφερε ο Ο.Φ.Α απέναντι στη Δόξα Πλατανέ

Την Κυριακή το απόγευμα ο Ο.Φ.Αρμένων υποδέχτηκε τη Δόξα Πλατανέ στο γήπεδο των Αρμένων.  Οι γηπεδούχοι προέρχονταν από ένα έντονο παιχνίδι με τον Φοίνικα πριν από τρεις μέρες και η κούραση ήταν εμφανής στους ποδοσφαιριστές. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν γρήγορα στο σκορ με 0-1 με τον Σουμπασάκη στο 6′ ενώ στο 31′ ο ίδιος παίχτης διπλασίασε τα τέρματα κάνοντας το 0-2. Λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Μπαξεβάνης σημείωσε το 0-3. Το δεύτερο ημίχρονο είχε διαδικαστικό χαρακτήρα αφού ο Ο.Φ.Α δεν έδειχνε ότι μπορεί να ανατρέψει την κατάσταση. Τελειωτικό χτύπημα ήταν το γκολ του Χρυσαφόπουλου το οποίο διαμόρφωσε και το τελικό.σκορ (0-4).