Άξιζαν κάτι καλύτερο οι Παίδες μας

Καλή εμφάνιση πραγματοποίησε η ομάδα Παίδων του ΟΦ Αρμένων, αλλά δεν απέφυγε την ήττα με 4-1 από τον Αστέρα Ρεθύμνου, στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου του εν λόγω πρωταθλήματος.

Η ομάδα μας είχε πολύ καλή εικόνα κυρίως στο α’ ημίχρονο, αλλά στάθηκε άτυχη, έχοντας αρκετές χαμένες ευκαιρίες και ένα δοκάρι με το Στράτο Νιολάκη στο 32’. Στο β’ ημίχρονο όμως ένα 8λεπτό αδράνειας, έδωσε την ευκαιρία στον Αστέρα Ρεθύμνου να πετύχει 3 γκολ και να φτάσει στην επικράτηση με 1-4, σκορ που δεν αντικατοπτρίζει πλήρως την εικόνα του αγώνα που διεξήχθη στο γήπεδο των Αρμένων το περασμένος Σάββατο.

Paides_OF_Armenon-Asteras1_OFA_endekada Paides_OF_Armenon-Asteras1_znto_OFA Paides_OF_Armenon-Asteras1_pagkos_OFA Paides_OF_Armenon-Asteras1_Niolakis_Stratos Paides_OF_Armenon-Asteras1_2 Paides_OF_Armenon-Asteras1_1 Paides_OF_Armenon-Asteras1_4 Paides_OF_Armenon-Asteras1_arxigoi_diaititis

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αραμπόπουλος, Γρύλλης, Βασίλογλου.

ΤΑ ΓΚΟΛ: 8’ Μ. Τάρε – 20’ Σαββάκης, 46’ Μπουρνέλης, 51’ Λιονής, 54’ Βελάι.

ΔΟΚΑΡΙ: 32’ Νιολάκης.

ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ (Παντελής Κατικάς): Γ. Φραγκάκης (59’ Σηφάκης), Σπ. Παυλάκης (52’ Αναγνωστάκης), Νιολάκης, Μ. Παυλάκης, Ι. Γεωργαλής (59’ Ράνσοου), Κατάκης, Χριστοδούλου (36’ λ.τ. Λ. Τάρε), Γαλερός, Μ. Τάρε (55’ Καλησπεράκης), Δαούτης (55’ Σταματίου), Γ. Γεωργαλής (47’ Φασουλάς).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Παναγιώτης Καραντάθας): Αχ. Μαρινάκης (7’ Βουμβουλάκης), Π. Μαρινάκης, Κούρο (57’ Γκιάτα), Μικελάτος (48’ Σπ. Σπαντιδάκης), Σαββάκης, Μπουρνέλης (66’ Στ. Σπαντιδάκης), Δρανδάκης, Γιούσι, Χατζηπαράσχος, Βελάι, Θωμάς (7’ Λιονής).