Ήττα για τον Ο.Φ.Α στο Μελιδόνι

Ο Ο.Φ.Αρμένων φιλοξενήθηκε σήμερα στο Μελιδόνι. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 23′ με τον Τάρε Μ. Το προβάδισμα όμως κράτησε λίγο καθώς στο 36′ ο Κουτσάκης ισοφάρισε. Τρία λεπτά αργότερα ο Κόκκαλης έδωσε προβάδισμα για τον Τάλως Μελιδονίου, ενώ στο 44′  ο Σωπασής σημείωσε το 3-1, το οποίο ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 47′ ο Σωπασής σκόραρε ξανά κάνοντας το 4-1. Στο 55′ ο Χαριτάκης έκανε το 5-1 και στο 84′ ο Κούσμινας σημείωσε το 6-1 που ήταν και το τελικό σκορ.

Ο Ο.Φ.Α αφήνει πίσω του το σημερινό αποτέλεσμα και κοιτάει τα επόμενα παιχνίδια με σκοπό να επιστρέψει στις νίκες.