Ο.Φ.Α-ΑΕΤΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝ 3-2

Την Κυριακή το απόγευμα στο Δημοτικό Γήπεδο των Αρμένων διεξήχθη το παιχνίδι μεταξύ της ομάδας μας και του Αετού Ανωγείων και το σκορ αυτού 3-2.

Το παιχνίδι κατά διαστήματα ήταν πολύ καλό.Η ομάδα μας βέβαια ανέβηκε πολύ το δεύτερο ημίχρονο όπως πάντα με την άνοδο της απόδοσης του Λυκούδη.

Όταν έχει διάθεση ο Λυκούδης  η ομάδα μας παίζει ποδόσφαιρο αξίας.Πολύ καλός ήταν και ο 18χρονος Ιταλός Principe Lorenzoni όπου σημείωσε δύο γκολ  και έδωσε την ασίστ στον Τσακάλι που σημείωσε το δεύτερο γκολ.

Το 3-2 δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα γιατί θα μπορούσε η ομάδα μας να είχε καθαρίσει το παιχνίδι νωρίτερα πριν δεχθεί τα δύο τέρματα.

Στο 90΄λεπτό ο διαιτητής απέβαλε με δεύτερη κίτρινη το Νο 4 Παπαδομιχελάκη των Ανωγείων.

Ο.Φ.Α:TΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (προπονητής) ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΔΥΛΗΣ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ (ΚΛΕΙΔΗΣ Π),ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Α, ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΥΝΗΣ, LORENZONI,ΛΥΚΟΥΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ), ANDREINI (ΣΥΝΟΛΑΚΗΣ), ΤΣΑΚΑΛΙ.

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ:ΜΕΜΜΟΣ(προπονητης) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ, ΚΛΙΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΦΑΣΟΥΛΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ, ΣΠΑΧΗΣ, ΝΤΟΥΛΑΣ (ΦΑΣΟΥΛΑΣ Ν), ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΑΕΡΑΚΗΣ.

Προηγούμενο άρθροH Βαθμολογία Α΄ Τοπικού μετά την 16η αγωνιστική.
Επόμενο άρθροΟι προπαίδες 2-1 την αντίστοιχη της Ακαδημίας του Ολυμπιακού.