Φιλική ήττα από την Ε.Α.Π.

????????????????????????????????????

Την ήττα γνώρισε σήμερα η ομάδα σε φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στους Αρμένους από την Ε.Α.Π. με 0-3

.Η ομάδα μας δεν ήταν κακή αλλά πλήρωσε το γεγονός ότι οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις στο 5ο λεπτό με κεφαλιά του Μαγαράκη, ενώ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου δεχθήκαμε το 0-2 με τον Δαμανάκη. Το τελικό 0-3 έγινε και πάλι από τον Μαγαράκη.

Ο προπονητής μας Γιώργος Κωσταράκος κράτησε τα θετικά στοιχεία από τον αγώνα, όπως και τις αδυναμίες για να τις βελτιώσει.

Ο.Φ.Αρμένων (Γιώργος Κωσταράκος): Πετρής, Γ’ Βογιατζάκης, Γ. Γασπαράκης, Παπαδογιάννης, Κλ. Τάρε, Ξηράς, Εμ. Χαλκιαδάκης, Ι. Κολυβάκης, Χρ. Λαγουδάκης, Χατζησπύρος, Π. Πολιτάκης.

Έπαιξε ακόμη ο Ν. Κολυβάκης.

Ε.Α.Π. (Κώστας Πολύχρονος): Σπ. Χαραλαμπάκης, Εμ. Παυλάκης, Καρδαράς, Λίτσι, Μπράχο, Μαγαράκης, Εμ. Δαμανάκης, Σωπασουδάκης, Κ. Παυλάκης, Καζαμίας, Τσέλακ.