Δύο γκολ σε 3’ έφεραν την ήττα από τον Τάλω στο Μελιδόνι(4-1)

Δύο τέρματα που δέχτηκε η ομάδα μας σε ένα τρίλεπτο έγειραν την πλάστιγγα υπέρ των γηπεδούχων που επικράτησαν τελικά με 4-1 στο γήπεδο Μελιδονίου.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας στάθηκε καλά αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει σε κάποιες καλές στιγμές που είχε για να προηγηθεί το Μελιδόνι με ένα αυτογκόλ του Αντ. Βογιατζάκη στο 35’ και να κάνει το 2-0 στο 37’ με σκόρερ τον Κρανιωτάκη.

Στην επανάληψη ο Κολαρετάκης στο 56’ σημείωσε το 3-0 και σφράγισε την νίκη της Μυλοποταμίτικης ομάδας, με τον Λαγουδάκη στο 74’ να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 4-0. Το τελικό 4-1 διαμορφώθηκε λίγο πριν την εκπνοή της κανονικής διάρκειας με τον Λεκάκη.

Τάλως Μελιδονίου (Μιχάλης Στεφανάκης): Αναγνωστάκης, Καβράκης, Λαγουδάκης, Λαδιανός, Γ. Ε. Σωπασής, Κολλαρετάκης, Σωπασουδάκης, Ψαρουδάκης, Βασσάκης, Χριστοδούλου, Κρανιωτάκης.

ΟΦ Αρμένων (Γιώργος Κτιστάκης): Μενιουδάκης, Κονδύλης, Ν. Κολυβάκης, Κοσμίδης, Α. Βογιατζάκης, Κτιστάκης, Τσόλας, Λεκάκης, Γ. Βογιατζάκης, Μάνσε, Τσακάλι.

Προηγούμενο άρθροΒαριά ήττα από Επισκοπή για την Κ14 (9-0)
Επόμενο άρθροΉττα με ανατροπή για την Κ16 από τον Κεραυνό (3-1)